Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.

Buslav debiutuje, album już w sklepach!

07.10.2016

Długo oczekiwany debiutancki album Buslava ujrzał światło dzienne, krążek zatytułowany po prostu ‘Buslav’ od dzisiaj dostępny jest w sklepach stacjonarnych oraz na: http://wmg.lnk.to/BuslavAlbum.

W dniu sklepowej premiery w sieci pojawiła się również live sesja zrealizowana do trzeciego singla z płyty, utworu ‘Tysiąc’. Ta jedna z dwóch polskojęzycznych piosenek na płycie już wkrótce zostanie zobrazowana teledyskiem wg. pomysłu i w reżyserii Dawida Ogrodnika.

Tymczasem wersję live obejrzeć i wysłuchać można pod adresem:

Buslav

Multiinstrumentalista, kompozytor i twórca tekstów. Mając wieloletnie oraz międzynarodowe doświadczenie jako muzyk sesyjny (m.in. członek house-bandu Cheryl Pepsii Riley w Vilage Underground w NYC) postanowił wydać swój pierwszy album solowy. Prostota formy prowadzi tu bezpośrednio do istoty poruszanych treści. Buslav to projekt odwagi przekroczenia osobistych granic. To opowieść o emocjach, ludzkiej ciekawości i doświadczeniach – ujętych w dźwięk.

W związku z premierą płyty artysta rusza w trasę koncertową w ramach której odwiedzi:

7.10 Stodoła, Warszawa
14.10 Polskie Radio/Nadzieja, Lublin
15.10 Alchemia, Kraków
21.10 Remedium, Sosnowiec
6.11 CK, Łomianki
10.11 Meskalina, Poznań
11.11 RCK, Rogoźno
17.11 Bush Festival, Budapeszt
18.11 Świecie, OKSiR
19.11 Rotunda Północna, Szczecin
25.11 Dwór Artusa, Toruń
26.11 Klubogaleria Arte, Olsztyn
3.12 RCK, Kołobrzeg
9.12 Polskie Radio, Rzeszów
10.12 Centrum Kultury i Nauki ZAMEK, Przemyśl


Facebook