Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.

JASON DERULO – "Swalla" (feat. Nicki Minaj & Ty Dolla $ign)

28.02.2017


Mnóstwo seksualnych aluzji, błyskawicznie zapamiętywany refren oraz znakomite featuringi. Oto w dużym skrócie kolejny kandydat do pokaźnej kolekcji hitów Jasona Derulo, piosenka "Swalla". "Swalla" to materiał na przebój. Zmysłowo buja w klimacie z pogranicza R&B i hip-hopu, bije z niego optymizm, radość, a ze słów wylewa się seks. Oprócz Jasona barw piosence nadają wspaniali goście, którymi są Ty Dolla $ign oraz Nicki Minaj, pojawiająca się w końcówce utworu. Jason śpiewa oczywiście o tym, co mu jest najbliższe, czyli miłość. A ściślej, o wielu jej odcieniach.

Autorem klipu jest Alexander Lockett (m.in. Kanye West). Autorami piosenki są Jason Derulo, Nicki Minaj, Ty Dolla $ign, Ricky Reed, LunchMoney Lewis, Robert Diggs, Jacob Kasher Hindlin, Robin Weisse i Russell Jones. Produkował doskonale znany Jasonowi, wymieniony wyżej Ricky Reed (single "Wiggle" I "Talk Dirty"). 

Jason Derulo w 2016 roku podsumował 10-lecie działalności muzycznej w formie kompilacji o tytule "Platinum Hits". Muzyczną karierę rozpoczął w 2006 roku. Przez 10 lat sprzedał ponad 56 mln singli. Multiplatynowy status spośród piosenek zdobyły "Wiggle", "Talk Dirty", "In My Head", i "Whatcha Say". Jason jest autorem lub współautorem swoich hitów. Wszystkie wideoklipy artysty objerzało ponad milliard userów YouTube'a. Stylistycznie Derulo porusza się na przecięciu popu, hip-hopu i R&B.