Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.

Nowy singiel Zagi, zobacz wyjątkowe wykonanie ‘Pieska’

15.02.2017

"Finalnie chodzi o piosenkę, finalnie chodzi o to żeby wejść, opowiedzieć historię, żeby zauroczyć, żeby sprowokować, żeby nie być obojętnym (...)" Takimi słowami Czesław Mozil podsumował "Pieska" po wysłuchaniu go na żywo w 2013 roku, tuż przed wręczeniem Zagi głównej nagrody - Złotego Wiatraczka XXIII Zimowej Giełdy Piosenki w Opolu. Dziś ‘Piesek’ jako drugi singiel zapowiada nadchodzący album artystki pt. ‘Kilka lat, parę miesięcy i 24 dni’. Przed Wami pełne emocji wykonanie utworu na żywo w jednym ujęciu kamery. Wideosesja została zarejestrowana w styczniu 2017 w Domu Braci Jabłkowskich w Warszawie.
Materiał można obejrzeć na oficjalnym kanale Zagi na youtube:

Zależało mi na tym, aby w pierwszej kolejności podzielić się ‘Pieskiem’ właśnie w takiej formie, w której czuję się najbardziej swojo - czyli na żywo. Korzystając z możliwości, jakie dała mi forma wideosesji, pozwoliłam sobie poszerzyć skład zespołu o instrumentarium, które również usłyszycie na płycie (instrumenty dęte, akordeon). "Piesek" to dla mnie bardzo ważny utwór i cieszę się, że w końcu wyszedł na spacer."
Zagi na FB