Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.

Obejrzyj elektryzujący klip zapowiadający nowy album „ZEW”

13.02.2017


"Duch" to kolejna odsłona płyty "Zew"

Którą przygotował dla nas Mrozu. Tym razem w warstwie lirycznej wsparł go Piotr Szmidt a.k.a Ten Typ Mes, a za elektryzujący teledysk odpowiedzialna jest Zuzanna Plisz oraz Kacper Fertacz, operator filmowy, mający na swoim koncie wiele wybitnych produkcji, w tym nagrodzoną w 2016 roku Złotymi Lwami "Ostatnią rodzinę". Obecnie Mrozu zakończył pracę nad nowym albumem i poszedł o krok dalej, zdecydowanie ugruntowując swoją muzyczną tożsamość. Tym razem jego kooperacja z producentem Marcinem Borsem była w jeszcze większym stopniu pracą tandemową, co zaowocowało spójnym i wyrazistym materiałem.
Mrozu – Duch

Nowa płyta pokazuje, że artysta cały czas się rozwija i z pewnością mile zaskoczy entuzjastów klasycznego „brudnego” brzmienia, charakterystycznego dla lat 70 czy 90 poprzedniego stulecia. Na płycie „ZEW” pojawią się też bardziej osobiste teksty, utwory koncepcyjne, które opisują dziką, momentami mroczną stronę ludzkiej natury. Mrozu cały czas pozostaje wierny zasadzie,  że bezwzględnie najważniejsza jest muzyka. Artysta konsekwentnie unika bywania na salonach chcąc być kojarzony jedynie z tym co tworzy. Fani mieli wielokrotnie okazję usłyszeć go na żywo na niezliczonych, energetycznych koncertach ze swoim zespołem.
Mrozu na FB