Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.

Poznaj ‘Tajemnicę’ zespołu WYSPY

15.06.2016

WYSPY to zespół założony przez duet producencki Dawid Ostrzołek & Adrian Owsianik, którzy do współpracy zaprosili wokalistkę Patrycję Śmieję, dla której jest to fonograficzny debiut. O zaproszeniu jej do zespołu zdecydowała bardzo oryginalna barwa głosu oraz charyzma i ciekawa interpretacja utworów, którą ujęła wszystkich. Muzyka WYSP oscyluje wokół współczesnych poprockowych brzmień, a o jej sile stanowi niezwykła melodyjność piosenek, na którą położyli duży nacisk. Jesienią tego roku ukaże się debiutancki album zespołu, który promuje singiel "Tajemnica".  Do utworu został zrealizowany, wg. scenariusza i w reżyserii PASCALA Pawliszewskiego.

„Dla mnie jako wokalistki stawiającej pierwsze kroki na tak ukształtowanym gruncie, ta płyta to spełnienie marzeń i najważniejsza obecnie sprawa w życiu – mówi Patrycja Śmieja, wokalistka Wysp. Kompozycje Dawida są napisane dla mnie w taki sposób, jakbyśmy znali się od urodzenia, choć de facto spotkaliśmy się po raz pierwszy dopiero wówczas, kiedy panowie postanowili stworzyć WYSPY i zaprosili mnie do współpracy. Wrażliwość Dawida i jego sposób tworzenia są mi bardzo bliskie, dlatego tak między nami „zatrybiło“. Wierzę, że publiczność również poczuje tę chemię i sięgnie po nasze piosenki.“
WYSPY na facebooku