Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.

Tajemnicza kobieta z wokalistą Biffy Clyro Zobacz teledysk do przebojowej piosenki "Re-Arrange"

02.12.2016


Singlowa piosenka "Re-Arrange" szkockiego tria Biffy Clyro, od jakiegoś czasu robi zamieszanie na listach przebojów. Właśnie ukazał się teledysk do utworu, pochodzącego z płyty "Ellipsis", wydanej w lipcu 2016 roku.
POSŁUCHAJ ALBUMU
Rolę główną w klipie gra wokalista i gitarzysta kapeli, Simon Neil. Aczkolwiek w dalszej części pojawiają się w nim również bracia Johnstonowie, James (gitara basowa) i Ben (perkusja). Jest też tajemnicza kobieta, którą widać obok frontmana szkockiego tria.

Biffy Clyro to zespół grający energetycznego rocka, co udowodnił w 2016 roku podczas występu na warszawskim Torwarze. Jednak trio potrafi również pisać piękne, rockowe ballady, a przykładem na to jest właśnie "Re-Arrange". Więcej o kompozycji można się dowiedzieć z wypowiedzi muzyków.

Wcześniej rolę promotorów płyty "Ellipsis" znakomicie pełniły kompozycje "Wolves Of Winter" (numer jeden na rockowej liście na Wyspach), "Animal Style" (numer 3 na tejże) oraz "Howl" (pozycja 13.).
 
Album "Ellipsis", siódmy w dorobku Biffy Clyro, okazał się wielkim sukcesem. Osiągnął pierwszą pozycję w notowaniu płyt w pięciu krajach, w tym w Wielkiej Brytanii (debiut na samym szczycie listy) i Niemczech. Trio nagrywało piosenki w Eldorado Recording Studios w Los Angeles z producentem Richem Costeyem (m.in. Muse, My Chemical Romance).

POSŁUCHAJ ALBUMU