Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. więcej...
Akceptuję.

BLUES AND BEYOND

GARY MOORE

Premiera

  • 24.11.2017

4 CD
"Wspaniała kolekcja na płytach kompaktowych prezentująca bluesową twarz jednego z największych gitarzystów także rockowych i hardrockowych, zmarłego w 2011 roku Gary'ego Moore'a. Irlandczyk znany był głównie z działalności solowej, lecz również z kilku lat gry w legendarnej formacji Thin Lizzy, irlandzkiego Skid Row oraz z efemerycznej supergrupy BBM.
 
""Blues And Beyond"" przygotowano w formie boxu deluxe, w którym znajdują się cztery płyty CD, w tym dwie z paroma niepublikowanymi wcześniej nagraniami koncertowymi. Gratką dla fanów będzie też z pewnością nowa wersja biografii Gary'ego Moore'a ""I Can't Wait Until Tomorrow"" autorstwa Harry'ego Shapiro. A także pamiątki, reprodukcje biletów na koncerty, reprodukcja zaproszenia na imprezę z okazji premiery płyty, VIP-owska opaska, jak i backstage pass rodzaju ""All Areas""."
 
2 CD
Wspaniała kolekcja na płytach kompaktowych, prezentująca bluesową twarz jednego z największych gitarzystów także rockowych i hardrockowych, zmarłego w 2011 roku Gary'ego Moore'a. Irlandczyk znany był głównie z działalności solowej, lecz również z kilku lat gry w legendarnej formacji Thin Lizzy, irlandzkiego Skid Row oraz z efemerycznej supergrupy BBM.
 
4 LP
Wspaniała kolekcja na płytach winylowych, prezentująca bluesową twarz jednego z największych gitarzystów także rockowych i hardrockowych, zmarłego w 2011 roku Gary'ego Moore'a. Irlandczyk znany był głównie z działalności solowej, lecz również z kilku lat gry w legendarnej formacji Thin Lizzy, irlandzkiego Skid Row oraz z efemerycznej supergrupy BBM.
 

Wydawca

  • BMG