Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. więcej...
Akceptuję.

Iron Maiden

2017 Collectors Box

Premiera

  • 19.05.2017

Zobacz również


Kolejny, fantastyczny winylowy box jednej z największych legend heavy metalu, brytyjskiej grupy Iron Maiden. "2017 Collectors Box" to 12 winylowych krążków, wydanych na czarnym, 180-gramowym winylu. Zapisano na nich następujące płyty: "No Prayer For The Dying", "Fear Of The Dark", "The X Factor", "Virtual XI", "Brave New World", "Rock In Rio", "Dance Of Death", "A Matter Of Life And Death", "Death On The Road", "Flight 666", "The Final Frontier" oraz "En Vivo!". Czyli albumy z lat 1990-2015. Dźwięk jest tu taki jak na reedycjach z 2015 roku. Z pietyzmem odtworzono oryginalne szaty graficzne.

Płyty będą się również ukazywać grupami. I tak, 19 maja 2017 ponownie pojawią się "No Prayer For The Dying", "Fear Of The Dark", "The X Factor" i "Virtual XI", na 23 czerwca zaplanowano reedycje "Brave New World", "Rock In Rio", "Dance Of Death" i "A Matter Of Life And Death", zaś 21 lipca pojawią się "Death On The Road", "Flight 666", "The Final Frontier" oraz "En Vivo!".
Specjalnie dla najbardziej zagorzałych fanów oraz kolekcjonerów przygotowano też limitowane wydanie "No Prayer For The Dying" i "Fear Of The Dark" w specjalnym kartonowym boxie, z zostawionym miejscem na krążek "The Book Of Souls", który ukazał się na potrójnym winylu.
 

Wydawca

  • WMG