Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. więcej...
Akceptuję.

Jethro Tull

Songs From The Wood (40th Anniversary Editon)

Premiera

  • 19.05.2017

Zobacz również


Przygotowana z okazji 40-lecia premiery jubileuszowa reedycja złotego w USA, dziesiątego w dyskografii legendy rocka progresywnego, grupy Jethro Tull, albumu "Songs From The Wood". Nagrany w Londynie i wyprodukowany przez lidera formacji, Iana Andersona, materiał, miał premierę w lutym 1977 roku.

Reedycja składa się z trzech płyt CD oraz podwójnego krążka DVD. Oryginalne nagrania zmiksował z analogowych taśm doskonale znany w Polsce Steven Wilson (Porcupine Tree, solo). Do albumu dodano aż osiem kompozycji, w tym kilka niepublikowanych, jak "Old Aces Die Hard" oraz "Working John, Working Joe". Tytuł pierwszej jest swego rodzaju hołdem Iana Andersona dla Lemmy'ego Kilmistera z Motörhead.

Dyski numer dwa i trzy to w sumie 22 nagrania koncertowe z tournée promującego "Songs From The Wood", zarejestrowane w hali Boston Garden, w Bostonie, 6 grudnia 1977 roku oraz w hali Capital Centre, w Landover, w stanie Maryland, 21 listopada 1977 roku. Zremiksował je z oryginalnych taśm Jakko Jakszyk.

Na DVD mamy specjalny miks stereo autorstwa Stevena Wilsona, a na drugim krążku koncert Jethro Tull z hali Capital Centre, w Landover, w stanie Maryland, z 21 listopada 1977 roku, który nigdy wcześniej nie był publikowany. Reedycję uzupełnia przepiękna, 96-stronicowa książeczka.
 

Wydawca

  • Parlophone