Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. więcej...
Akceptuję.

Some Girls Wander By Mistake

The Sisters Of Mercy

Premiera

  • 01.09.2017

Z okazji przypadającego w 2017 roku 25-lecia premiery kompilacji "Some Girls Wander By Mistake" legendy rocka gotyckiego, grupy Sisters Of Mercy, wydawnictwo ukazuje się ponownie w formie specjalnego, czteropłytowego, winylowego boxu.
Tytuł składanki Andrew Eldritch, lider The Sisters Of Mercy, zaczerpnął z tekstu autorstwa Leonarda Cohena. "Some Girls Wander By Mistake" ukazała się wiosną 1992 roku jako wydawnictwo dwupłytowe, zawierające 19 piosenek z lat 1980-83. Wśród nich znalazły się dwie przeróbki, "1969" The Stooges" i "Gimme Shelter" The Rolling Stones. Kompilacja zawiera też pierwszy singel Sisters Of Mercy "The Damage Done", a także jeden z największych evergreenów kapeli, "Temple of Love" w wersji wydłużonej.
Zasadnicze wydawnictwo przygotowano na dwóch 180-gramowych winylach. Do tego dodano dwie 12-calowe EP-ki "Temple Of Love" i "Under the Gun". Na pierwszej znajduje się wersja klasycznego utworu z gościnnymi wokalami izraelskiej wokalistki Ofra Hazy. Druga z kolei zawiera wersję kompozycji tytułowej z gościnnym udziałem Terri Nunn.
 

Wydawca

  • WMG Germany