Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. więcej...
Akceptuję.

Stand Up (The Elevated Edition)

Jethro Tull

Premiera

  • 02.12.2016

Zobacz również


Przepiękne, specjalne wydanie drugiej studyjnej płyty legendy rocka progresywnego, zespołu Jethro Tull, albumu "Stand Up", który miał premierę w 1969 roku i okazał się przełomem w karierze formacji. Nie tylko trafił na szczyt brytyjskiego notowania płyt, lecz również przyniósł zmianę stylistyczną i dodanie elementów folkowo-rockowych do bluesowych. Miało to związek z dołączeniem do zespołu fantastycznego gitarzysty Martina Barre.
 
Wydanie deluxe przygotowano na dwóch CD i jednym DVD. Ponownego masteringu kompozycji podjął się współpracujący już na tym polu z Jethro Tull Steven Wilson. Wydanie zawiera również aż 112-stonicową książeczkę z wywiadami, historiami utworów, itp. Wśród bonusów zaś miksy mono i stereo, strony B singli, inne wersje, sesje dla BBC, a także pełny występ ze stycznia 1969 roku ze Sztokholmu!
 

Wydawca

  • WMG