Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. więcej...
Akceptuję.

The Divine Feminine

Mac Miller

Premiera

  • 16.09.2016
Kreuje się go na następcę Eminema. Nie bez powodu. Mac Miller trzecią płytą udowadnia, że jest już blisko mainstreamowego topu. Pochodzący z Pittsburgha raper i producent nagrał trzeci studyjny album, "The Divine Feminine", w którego nagraniu wspomogły go wielkie gwiazdy, jak Kendrick Lamar i Cee Lo Green. 

Płytę, której brzmienie nadał sam Mac Miller promuje singlowy numer "Dang!". Gościnnie słychać w nim Andersona .Paaka. Z kompozycją można zapoznać się klikając w ten link:

"The Divine Feminine" jest następcą wydanego zaledwie 10 miesięcy temu albumu "GO:OD AM", który dotarł do czwartego miejsca na liście "Billboardu". Na trzecim albumie Maca Millera poza wspomnianym Andersonem .Paakiem gościnnie pojawiają się również między innymi Kendrick Lamar, CeeLo Green, Robert Glasper. 
 

Wydawca

  • WBR